Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem. Popularny aktor i jego narzeczona, dziennikarka, a z wykształcenia reżyserka, Justyna Nagłowska, spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Para ogłosiła radosną wiadomość w piątek, 8 listopada, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na profilach przyszłych rodziców pojawił się ten sam zestaw dwóch wspólnych zdjęć, na których Nagłowska prezentuje sporych już rozmiarów ciążowy brzuch. Gratulacje!

- Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!! kochany nadbagaż:))) - takim podpisem opatrzył zdjęcia Borys Szyc.

- Od tych wakacji zaczęliśmy podróżować z nadbagażem. Coraz większym i już przez nas ukochanym nadbagażem... ! - czytamy z kolei na profilu Justyny Nagłowskiej.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska będą mieli dziecko

Borys Szyc i Justyna Nagłowska są w stałym związku już od ponad 5 lat. Zaręczyli się pod koniec 2018 roku. Fanów i media poinformowali o swoich zaręczynach w Nowy Rok - 1 stycznia 2019 roku. Jak dziennikarka zdradziła w "Gali", ceremonia będzie miała bardzo kameralny charakter.

- Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: 'Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca'. Tylko tyle i aż tyle. Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort - w ogóle nie - powiedziała w wywiadzie.

Przypomnijmy, że Borys Szyc po raz pierwszy został ojcem już w 2004 roku. Córka Sonia jest owocem jego związku z Anną Bareją.

Zobacz wspólne zdjęcia Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Justyna Nagłowska szczerze o depresji: "Czułam, że zaraz umrę"