"Botoks" dwa tygodnie od premiery wciąż wzbudza ogromne emocje. Kontrowersyjny nowy film Patryka Vegi, twórcy kultowego "Pitbulla", wywołał ostre reakcje wśród mężczyzn podczas pokazu w Centrum Kultury w Knurowie. Punktem zapalnym całego zajścia miała być głośna scena seksu kobiety z psem. Pijani knurowianie głośno i wulgarnie komentowali to, co widzieli na ekranie, co przeszkadzało innym widzom. Pomimo upomnień kasjerki ich zachowanie nie ulegało poprawie, dlatego część widzów próbowała nawet wyprowadzić mężczyzn z sali kinowej. Na miejsce została wezwana straż miejska, ale szybko okazało się, że niezbędna jest interwencja policji. 

- Straż miejska przyjechała na interwencję i zostali znieważeni przez mężczyzn. Na miejscu musiała pojawić się policja. Jedna osoba była agresywna w stosunku do policjantów, naruszyła ich nietykalność – mówi Marek Słomski, oficer prasowy gliwickiej policji.

Mężczyznę czeka proces karny i wyrok. Operator kina cofnął taśmę, aby pozostali widzowie mogli w spokoju obejrzeć pozostałą część filmu. Nikt nie domagał się zwrotu biletów.

ZOBACZ: MARIETA ŻUKOWSKA - kim jest aktorka z filmu "Botoks"?

Botoks - awantura w kinie w Knurowie

Film "Botoks" Patryka Vegi cieszy się rekordowym zainteresowaniem wśród polskich widzów. Najnowszy film Vegi w zaledwie 10 dni (!) pobił wynik hitu "Pitbull. Nowe porządki". "Botoks" obejrzało już blisko 1 460 000 widzów! W "Botoksie" występują m.in. Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant, Tomasz Oświeciński i Katarzyna Warnke. Patryk Vega opowiedział o swoim najnowszym filmie w naszym programie "Gala Studio":