Zaprezentowany przez Patryka Vegę na Facebooku reżyserski zwiastun „Botoksu” bije rekordy popularności w sieci! W zaledwie 15 godzin pozbawiony cenzury trailer zanotował ponad 2 miliony odsłon, otrzymał 37 000 „reakcji” i został udostępniany ponad 22 tysięcy razy! To jeszcze lepszy wynik od tego, który zanotowała w Internecie pierwsza zapowiedź hitu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Ta siła trailera filmu wynika pewnie z tego, że „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Jak się okazuje, zobaczymy w nim jednak jeszcze więcej…

ZOBACZ: PATRYK VEGA zdjęcia do "Botoksu" prosto z Afryki! [ZDJĘCIA]

Obok napięcia i potężnej dawki emocji w „Botoskie” nie zabraknie charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru, a o jego jakość zadbała doborowa, pełna gwiazd ekipa aktorska. W główne postacie kobiece wcieliły się Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerują im przystojni ulubieńcy widzów: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki. Na ekranie w specjalnej roli pojawi się też Grażyna Szapołowska.

Szpital ukazany w „Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Jak wpłyną one na siebie? Z jakimi zmagają się problemami? I czy mimo przeciwności losu, potrafią się jeszcze uśmiechać? O tym przekonamy się dopiero we wrześniu.

Póki co możemy za to obejrzeć trailer filmu "Botoks". Ostry jak na Patryka Vegę przystało?