Patryk Vega ujawnił oficjalny, kinowy zwiastun filmu "Botoks". Już teraz możemy stwierdzić,  że reżyser słynnego "Pitbulla" po raz kolejny nie przebiera w środkach. Najnowszy, pełen scen przemocy i wulgaryzmów, trailer jednej z najgłośniejszych polskich produkcji tego roku zresztą tylko to potwierdza. Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Olga Bołądź wcieliły się w bardzo mocne, kobiece role, których próżno było wcześniej szukać w polskich hitach kinowych. W "Botoksie" zobaczymy też Piotra Stramowskiego, Sebastiana Fabijańskiego czy Tomasza Oświecińskiego, znanych z poprzednich filmów Vegi. Podobno to właśnie na planie "Botoksu" Bołądź i Fabijański zakochali się w sobie (dziś są parą).

ZOBACZ: „BOTOKS” Najnowszy film Patryka Vegi jeszcze nie trafił do kin, a już jest hitem! [WIDEO]

Jak dowiadujemy się z najnowszego trailera, "Botoks" to nie tylko brutalne sceny. Czym tym razem szokuje reżyser Patryk Vega? Przekonajcie się, oglądając oficjalny zwiastun dystrybutora, który twórca opublikował dziś na swoim oficjalnym profilu na Facebooku:

Premiera nowego thrillera Patryka Vegi "Botoks" zaplanowana jest na 29 września 2017. Planujecie wybrać się do kina na ten film?