Nowy film Patryka Vegi już od września w kinach! Nie, nie będzie to kolejny Pitbull, ale zupełnie nowy Botoks, czyli film uderzający w polską służbę zdrowia i pokazujący jej kulisy bez cenzury. U Vegi zagrają ponownie Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański oraz Agnieszka Dygant z Pitbulla, a także Olga Bołądź z Służb Specjalnych. Do grona etatowych gwiazd Vegi dołączyły nowe, m.in. Katarzyna Warnke (prywatnie żona Stramowskiego), Marieta Żukowska i Grażyna Szapołowska. A o czym dokładnie jest Botoks Patryka Vegi? Zarys sensacyjnej fabuły przedstawiamy poniżej.

Szpital ukazany w „Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda(Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) - rozsypuje się, gdy dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie  wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata(Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu.  Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

Pierwsze zdjęcia z filmu "Botoks" Patryka Vegi obejrzycie w naszej GALERII. Będziecie czekać na premierę?

Przypomnijmy, że Patryk Vega wycofał się z hitowego cyklu filmów "Pitbull" po tym, jak nie mógł dogadać się z producentami. Jednak mimo że Vega nie będzie reżyserował kolejnego Pitbulla, to film i tak powstanie. Reżyserem nowego Pitbulla ma być Władysław Pasikowski, twórca takich hitów kinowych, jak "Psy" czy "Pokłosie", a w jedną z ról ma wcielić się Doda. Co zapowiada się ciekawiej - Botoks czy nowy Pitbull?

POLECAMY TAKŻE: Wywiad z Patrykiem Vegą: "Jestem chłopakiem z blokowiska, zawsze chciałem coś osiągnąć"

ZOBACZ TEŻ: