Boy George po latach nieobecności wraca do gry! Tym razem kontrowersyjny muzyk nie zaskoczył jednak kolejną płytą, ale udziałem w kampanii reklamowej na wiosnę i lato 2017 marki Dior Homme. Jej dyrektor artystyczny, Kris Van Assche, już nieraz szokował świat mody wyborem gwiazd, które pojawiały się w kampaniach wizerunkowych marki. Podobnie było i tym razem. Obok Boya George’a do zdjęć marki Dior Homme pozował także Rami Malek. Skąd kojarzycie tego aktora?

ZOBACZ: ZŁOTE GLOBY 2017 Nagrody rozdane! "La La Land" zgarnął aż 7 statuetek!

Zdjęcia do najnowszej kampanii marki Dior Homme na sezon wiosna i lato 2017 wykonał Willy Vanderperreten sam fotograf, który przygotował kampanię marki Prada m.in. z udziałem Jude’a Law.

Skąd pomysł na to, aby do nowej kampanii Dior Homme zatrudnić właśnie Boy’a George’a? Wyjaśnił to sam dyrektor kreatywny marki, Kris Van Assche:

„Kiedy byłem dzieckiem, Boy George był pierwszą postacią, która niosła następujące przesłanie: to nic złego, że jesteś inny, że się wyróżniasz. Nie wszyscy muszą być tacy sami. Miał wielki wpływ na moją generację. I ta idea, że warto być wolnym, warto być buntownikiem została ze mną do dzisiaj. Chcę też aby była dewizą marki Dior Homme”.

Poza Boy’em George’m w sesji wzięli również udział raper A$AP Rocky, model Ernest Klimko i znany z serialu „Mr. Robot” aktor Rami Malek. Wybór tego ostatniego nie był przypadkowy. Aktor zagra bowiem już niedługo innego buntownika, Freddie’go Mercury’ego z zespołu Queen w filmie „Bohemian Rhapsody. Poza tym Rami ostatnio regularnie pojawiał się w ubraniach marki na różnych galach. Właśnie w garniturze od Diora odbierał nawet ostatnio nagrodę Emmy!

POLECAMY: JUDE LAW gwiazdą najnowszej kampanii wizerunkowej Prada

Czy to znaczy, że Boy George też będzie się od tej pory pojawiał w garniturach projektu Kris Van Assche? Bardzo chcielibyśmy to zobaczyć!

W naszej GALERII ZDJĘĆ zobaczcie tymczasem najnowszą kampanię Dior Homme z udziałem Boya George’a i Rami Maleka. Stylowa?