Święta Bożego Narodzenia to taki szczególny czas, który nawet najbardziej zabiegane gwiazdy starają się spędzić w gronie swoich najbliższych. Ewa Zakrzewska pojechała na Mazury, aby pomóc w przygotowaniach swojej rodzinie, która ma tam m.in. własną wędzarnię. Aktor Patryk Pniewski standardowo spędza Święta w swoim rodzinnym Płocku, aby - tak jak większość z nas - choć parę dni odpocząć od codziennych obowiązków. Boże Narodzenie w domu z rodziną świętuje także m.in. Jakub Kucner. Wszyscy tam za nim bardzo tęsknią, bowiem od czasu zdobycia tytułu Mistera Polski 2017 był tam tylko raz i to na jeden dzień. Świąt na wyjeździe nie wyobraża też sobie aktorka Joanna Opozda, która jak co roku odwiedza rodzinny Busko-Zdrój. A które gwiazdy spędzają w tym roku Boże Narodzenie bardziej nietypowo?

ZOBACZ: PROGRAM TV NA ŚWIĘTA 2017 Co oglądać w Boże Narodzenie? HITY

Święta gwiazd 2017

Katarzyna Warnke zdecydowanie należy do tego grona gwiazd, które nie są zbyt przywiązane do bożonarodzeniowych tradycji. Aktorka tym razem w czasie świątecznej przerwy poleciała razem z Piotrem Stramowskim wygrzewać się na słońcu w Republice Południowej Afryki.

Z kolei Joanna Przetakiewicz co prawda wyprawia w swoim pięknym apartamencie w Warszawie tradycyjną wieczerzę wigilijną z 12 daniami dla rodziny dla rodziny i najbliższych przyjaciół, ale po godz. 22 schodzą się tam jej dalsi znajomi, aby razem napić się grzanego wina. Jak zdradza dyrektor kreatywna marki La Mania, te spotkania kończą się dopiero nad ranem!