Tego chyba nikt się nie spodziewał! W najnowszym odcinku programu "Świat się kręci", prowadzonym wczoraj przez Macieja Kurzajewskiego, poruszono temat 5-letniej kadencji Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. dziennikarz Andrzej Stankiewicz oraz gość dnia Bożena Dykiel. To właśnie aktorka "Na Wspólnej" zszokowała wszystkich siedzących w studio! Bożena nie bała się wyrazić swojej krytyki wobec rządów Prezydenta Komorowskiego. Na pytanie, czy jej zdaniem Prezydent łączy wszystkich Polaków, odparła do kamery:

- Łączy jeżeli to jest nowoczesny patriotyzm. A nowoczesny patriotyzm u pana Prezydenta polega na tym, że razem ze swoją formacją grabi nas, Polaków. Bo czym to można nazwać? Afery z OFE, wiek emerytalny 67, zabranie twórcom kultury 50% zysku, a wiadomo jak pracujemy - od sasa do lasa. Policja, która nie strzeże nas, tylko na nas poluje. (...) Formacja PO, jest formacją, która grabi nas obywateli. (...) Są to ludzie nie kochający Polaków! - oburzyła się Bożena Dykiel.

Spodziewalibyście się po aktorce takich słów? Zgadzacie się z nią? Zobaczcie poniżej fragment nagrania z wczorajszego odcinka "Świat się kręci"!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Bożena Dykiel - "Warto świntuszyć"