Bożena Dykiel to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" słynie z bezkompromisowych i ostrych wypowiedzi. Ostatnio Dykiel dała się poznać jako komentatorka polskiej rzeczywistości, krytykująca polską politykę, a zwłaszcza rządzącą partię.

Teraz okazuje się, że źródłem frustracji gwiazdy może być jej skomplikowana sytuacja rodzinna. Bożena Dykiel przyznała bowiem, że choć obie jej córki są już dorosłe i mają własne rodziny, to ona wciąż wspiera je finansowo.

- Jestem babcią, która wspomaga finansowo swoje obydwie córki. Muszę pracować, żeby im było lepiej niż mnie jako młodej dziewczynie, żeby szybciej dochodziły do czegoś, co chcą mieć.Taka babcia pracująca nie ma za dużo czasu, ale jak go mam, to bardzo dopieszczam swoje wnuki. Kocham je bardzo, są przede wszystkim zdrowymi, ślicznymi dziećmi - wyznała aktorka w "Super Expressie".

Dykiel musi przez to wciąż pracować, choć mogłaby już przejść na emeryturę!

- Młodsza córka pracuje, a starsza nie pracuje. Od czasu do czasu coś tam robi, ale ma dwóch chłopców, więc to są dwa potwory w domu, cudne, ale potwory.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Bożena Dykiel - Ostro o prezydencie Komorowskim!