Kilka dni temu nieznani sprawcy zniszczyli samochód pielęgniarki pracującej w Gliwickim Szpitalu nr 4. Kiedy pani Bogusia wyszła rano do pracy, zastała swoje auto oblane farbą i z przebitymi oponami. Niezrozumiały akt wandalizmu względem pracowniczki służby zdrowia, która codziennie naraża się wykonując swoją pracę w dobie pandemii COVID-19, został opisany przez jej córkę na Facebooku.

Auto pielęgniarki z Gliwic zniszczone. Sprawcy oblali je farbą i przebili opony

- Dziś moja mama, pielęgniarka gliwickiego szpitala, została ofiarą wandalizmu. A może i też nudy sąsiadów (?) po 1.5 miesiącu przymusowego siedzenia w domu. Wychodząc jak co dzień o 6-stej rano do pracy, znalazła swój samochód z przebitymi oponami. Cały obsmarowany farbą ze sprayu.

Akty agresji i piętnowania wobec lekarzy i pielęgniarek (którzy TAK, mają największe ryzyko zakażenia się COVID-19, bo walczą na pierwszej linii frontu), wydają się rosnąć w siłę w całej Polsce. Nie pozwólmy, by Ci, którzy robią teraz najwięcej, abyśmy mogli powrócić do „normalności” - zamiast wdzięczności - czuli się piętnowani- czytamy w poście.

Bracia Collins podejmą się odnowy auta pielęgniarki z Gliwic

Na sytuację postanowili zareagować Grzegorz i Rafał Collins, którzy zdobyli sympatię widzów dzięki udziałowi w "Ameryka Express". Bracia na co dzień zajmują się renowacją aut, a z ich usług korzysta m.in. Cristiano Ronaldo. Pomoc pani Bogusi zaoferowali na swoim Instagramie.

- Zapraszamy Panią do nas na konkretną renowację powłoki lakieru do tego dorzucamy powłokę ceramiczną, zestaw nowych opon i kilka innych super ulepszeń. Życzę osobie która przebiła pielęgniarce opony, do tego obsmarowała auto farbą aby musiała skorzystać z usług tej Pani, być może wtedy ją doceni. Całość usługi włącznie z odbiorem auta oczywiście na firmę.

ZOBACZ TEŻ: GRZEGORZ I RAFAŁ COLLINS - kim są bracia, którzy zajmują się autami największych światowych gwiazd?