"Zabawa w chowanego" - taki tytuł nosi druga część filmu dokumentalnego braci Sekielskich opowiadającego o problemie pedofilii w Kościele katolickim. Podobnie jak w "Tylko nie mów nikomu" mają pojawić się w niej szokujące sceny i rozmowy, które po raz kolejny obnażą przerażającą prawdę ofiar pedofilii.

"Zabawa w chowanego" - kiedy premiera?

W niedzielę Tomasz Sekielski poinformował swoich fanów o dacie premiery produkcji. Film "Zabawa w chowanego" po raz pierwszy będzie można zobaczyć 28 marca. Podobnie jak pierwszą część, i tę będzie można obejrzeć w serwisie YouTube.

Wiem, że wielu z was niecierpliwie czekało. Czeka też - jak czytam w prasie branżowej - Jacek Kurski, aby w jakiś sposób przykryć nasz film. Myślę, że będzie to film na tyle ważny, mocny, że nawetjeśli Jacek Kurski stanie na głowie, zaklaszcze stopami, to nie przykryje tego, co w filmie pokażemy - powiedział dziennikarz w ostatnim odcinku swojego internetowego show.

Dodatkowo ci, którzy finansowo wsparli produkcję, będą mogli obejrzeć ją w wynajętych salach kinowych. Obecnie trwa zbiórka na trzeci film braci Sekielskich kontynuujący ujawnianie grzechów Kościoła katolickiego.