Słynna para, tak naprawdę nie zrobiła wielkiego wejścia na pokazie filmu Brada Pitta. Podczas wieczoru, wyglądali natomiast na bardzo zakochanych. Brad Pitt wraz z innymi aktorami pozował w starym stylu do zdjęć na czerwonym dywanie. Obok niego pojawili się Will Ferrel i Kad Merad.

Angelina Jolie długo nie czekała zanim dołączyła do swojego ukochanego w blasku fleszy fotografów. Tym razem, nie wystąpiła natomiast w koktajlowej sukni, ani w starannie upiętym koku, postawiła na prostotę. Sięgając po prostą i klasyczna kreację, Angie nie zaryzykowała, chociaż welurowe spodnie i żakiet z tego samego materiału nie wyglądały zbyt okazale. Aby całości nadać nieco bardziej odświętnej wersji, aktorka wybrała elegancki lekko prześwitujący top oraz parę szpilek od Ferragamo.

Brangelina potrafi jednak ciekawie zestawić materiały. Aby dobrze wyglądać u boku ukochanej, Brad założył spodnie ze skóry. Innym punktem wspólnym pary były fryzury. Angelina wystąpiła w rozpuszczonych falowanych włosach, a Pan Pitt powrócił do dawnej fryzury z włosami zaczesanymi do tyłu…