Brad Pitt i Charlize Theron są parą? Wiele na to wskazuje. Według magazynu "People" między dwojgiem hollywoodzkich gwiazd zaczęło iskrzyć już sześć miesięcy temu, kiedy to spotkali się po raz pierwszy i od tamtej pory spędzają ze sobą sporo czasu. Para poznała się podczas kręcenia kampanii dla marki zegarków Breitling. Chociaż ani Brad, ani Charlize nie skomentowali plotek na temat związku, to jak twierdzi źródło magazynu, byli ostatnio widziani podczas randki w Chateau Marmont w Los Angeles. Jeśli plotki okazałyby się prawdziwe, oznaczałoby to pierwszy publiczny związek Brada od jego rozstania z Angeliną Jolie w 2016 roku. Jeśli chodzi o Charlize, aktorka jest singielką od 2015 r., kiedy to zerwała zaręczyny z Sean'em Penn'em. 

Brad Pitt i Charlize Theron są parą?

"Nie mogli przestać się dotykać, a Brad ciągle trzymał ramię ramię na jej plecach. Brad wydawał się być naprawdę szczęśliwy" - donosi źródło 'The Sun', opisując wspólną kolację pary.

Wygląda więc na to, że Brad Pitt nareszcie zaczyna sobie układać życie osobiste. Po rozstaniu z Angeliną Jolie aktor najpierw podupadł na zdrowiu, a potem udzielił przejmującego wywiadu, w którym przyznał się do nadużywania alkoholu i marihuany. Ale w końcu wychodzi na prostą! 

Parze życzymy wszystkiego, co najlepsze!