Brat Pitt ma nową dziewczynę. Nareszcie! Wielu obawiało się, że aktor i producent nie da sobie rady po rozstaniu z Angeliną Jolie. Dla gwiazdy Pitt całkowicie zmienił swoje życie i porzucił poprzednią partnerkę, Jennifer Aniston. Przez ponad 10 lat Brad i Angelina byli nierozłączni, aż nagle gruchnęła wiadomość, że się rozwodzą. Świat był w szoku, bo razem z sześciorgiem swoich dzieci (biologicznych i adoptowanych) uchodzili za rodzinę idealną. Po tym, jak ogłoszono publicznie, że Jolie i Pitt się rozwodzą, kolejne fakty dotyczące ich życia pryatnego zaczęły wychodzić na jaw. Podobno Angelina była potwornie zazdrosna o Brada i nie dogadywała się z nim w kwestii wychowywania dzieci. Brad chciał dla nich większej dyscypliny, ona pragnęła, by nic ich nie ograniczało. Okazało się także, że Pitt nadużywał alkoholu i marihuany, do czego sam przyznał się w wywiadzie. Dziś mówi się, że Angelina Jolie ma nowego partnera i myśli o ślubie. Za to o Bradzie było nieco ciszej. Do teraz! Pitt ma nową dziewczynę i podobno jest bardzo zakochany!

Neri Oxman - kim jest nowa dziewczyna Brada Pitta?

Brad Pitt zakochał się w Neri Oxman. To 42-letnia architektka i wykładowczyni w prestiżowej uczelni MIT, czyli Massachusetts Institute of Technology. Pochodzi z Izraela. Oxman nie jest powiązana z Hollywood, ale można przeczytać o niej na Wikipedii. Neri miała okazję współpracować z Pittem przy projekcie architektonicznym. Brad zawsze podkreśla, że gdyby nie powiodło mu sie w aktorstwie, zostałby architektem. Ma nawet swoją własną pracownię w Los Angeles. Wspólnie ze znanym jubilerem zaprojektował też pierścionek zaręczynowy dla Angeliny Jolie. Podobno Brad robi, co może, by w mediach nie pojawiło się ani jedno jego zdjęcie z Oxman, ale ich relacja tylko się zacieśnia. Aktor, który na co dzień mieszka w Los Angeles, regularnie lata do Neri na wschodnie wybrzeże. Są zdjęcia, na których widać, jak wchodzi do jej apartamentu w nocy i wychodzi rano. Ale nie udało się jeszcze sfotografować ich razem. A tymczasem Pitt i Oxman podobno polecieli razem do Republiki Południowej Afryki, by wziąć udział w konferencji dot. designu! Jak widać, połączyła ich wspólna pasja. Czy ten romans przerodzi się w coś poważnego...?

Choć plotkowano, że Brad Pitt wróci do Jennifer Aniston, a później, że aktor zakochał się w aktorce Elli Purnell, to on tymczasem spotykał się w tajemnicy z piękną panią profesor z MIT. Tego nikt się nie spodziewał, ale chyba wszyscy życz a Bradowi szczęścia. My również trzymamy kciuki za Brada i Neri!