Brad Pitt nie płaci pieniędzy na dzieci? Angelina Jolie złożyła w sądzie pismo, mówiące o tym, że Pitt nie uiścił żadnego "znaczącego" wsparcia na dzieci od czasu rozpoczęcia ich rozwodu w 2016 r., a "ma obowiązek płacenia". Adwokat aktorki złożył pismo we wtorek w Sądzie Najwyższym w Los Angeles. W aktach sądowych nie określono jednak, czym jest wspomniane przez Angelinę Jolie "znaczące" wsparcie dla dzieci. Przypomnijmy, że Jolie złożyła wniosek o rozwód z Bradem Pittem dwa lata temu, powołując się na nierozwiązywalne różnice między małżonkami. Przy okazji oskarżyła Pitta o nadużywanie alkoholu i marihuany. Dziś jej adwokat, Samantha Bley DeJean, poprosiła Pitta o stawienie się przed sądem. Zgodnie z prawem stanu Kalifornia każdy rodzic jest odpowiedzialny za dzieci, a według adwokata Jolie, małżonkowie mieli "nieformalne" porozumienie odnośnie płacenia przez Pitta 'alimentów'. Co na to Brad? Sprawdź PONIŻEJ.

Brad Pitt nie płaci alimentów?

Brad Pitt i Angelina Jolie podobno nie są nawet blisko sfinalizowania rozwodu. Jak donosi E!News, nie zanosi się, żeby podpisali ugodę w sprawie ustalenia opieki nad dziećmi. Póki co batalia trwa, a końca nie widać:

"Brad i Angelina nie są nawet bliscy rozstrzygnięcia rozwodu, są tak powściągliwi w kwestii sprawowania opieki, że nie wymienili jeszcze żadnych dokumentów finansowych, co jest rutynowe w przypadku rozwodów. Znajdują się w impasie, w najbliższym czasie nie będzie żadnej ugody ani rozwiązania" - twierdzi źródło serwisu.

Co Brad Pitt sądzi na temat oskarżeń Angeliny Jolie, jakoby miał nie płacić pieniędzy na szóstkę dzieci - troje biologicznych i troje adoptowanych? Według źródła TMZ, Brad Pitt po usłyszeniu, że jego Angelina złożyła pismo w sądzie, stracił cierpliwość i w rozmowie z przyjacielem powiedział ostro:

"Płaciłem dużo, dużo więcej, niż zgodziłem się płacić. Dałem jej miliony na dzieci!" – donosi informator TMZ.

Myślicie, że uda się im ostatecznie dojść do porozumienia?

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta ostatnio znów wraca na czołówki gazet. Ostatnio donoszono, że prawniczka Angeliny, Laura Wasser, zrezygnowała z reprezentowania aktorki. Miała uznać, że Jolie jest zbyt bezwzględna. Okazuje się jednak, że była to tylko plotka. Jolie i Wasser wciąż współpracują, a rzecznik Angeliny zaprzeczył, by miały zerwać stosunki teraz lub w przyszłości.

Pytanie, ile jeszcze potrwa rozwód Pitta i Jolie. Bo ciągnie się już od kilku lat... Obecnie Brad Pitt przebywa w Los Angeles, gdzie pracuje na planie filmu "Once Upon a Time in Hollywood", a Angelina nagrywa w Londynie drugą część "Maleficent". Małżonkowie praktycznie więc się nie widują, a wszelkie wspólne sprawy załatwiają przez adwokatów.