Dziś świat obiegła smutna i sensacyjna wiadomość: Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. To Angelina wystąpiła o rozwód, zarzucając Pittowi niewłaściwy sposób wychowywania szóstki ich dzieci. Informację potwierdzili menedżer i adwokat Jolie, a także jej ojciec, aktor John Voight.

Już jest komentarz Brada Pitta! Oto, co aktor powiedział magazynowi People:

"Jestem tym bardzo zasmucony, ale to, co teraz najważniejsze, to dobro naszych dzieci. Zwracam się z uprzejmą prośbą do mediów o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie."

A więc rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta jest faktem. Para wychowuje razem sześcioro dzieci, zagrali razem w dwóch filmach, jeden z nich - By The Sea - wyreżyserowała Angelina. Aż trudno sobie wyobrazić, jakie mogą być konsekwencje tego rozstania...

ZOBACZ: Sensacyjna wiadomość! Angelina Jolie wystąpiła o rozwód z Bradem Pittem

Wiadomo już, że Angelina Jolie wynajęła prawniczkę Laurę Wasser, która reprezentowała ją także w czasie rozwodu z drugim mężem, aktorem Billym Bobem Thorntonem. Wasser była prawnikiem Johnny'ego Deppa podczas jego głośnego rozwodu z Amber Heard. Przypomnijmy, że Angelina Jolie ma na koncie w sumie trzy małżeństwa, a Brad Pitt dwa (jego pierwszą żoną była Jennifer Aniston). Ostatnio spekulowano na temat romansu Pitta z francuską aktorką Marion Cotillard. Czy właśnie to wpłynęło na nagłą decyzję Angeliny...?

Będziemy Was na bieżąco informować o kolejnych doniesieniach w sprawie rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta.

ZOBACZ TAKŻE:To prawda! Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy. To koniec Brangeliny!

ORAZ:Angelina Jolie i Brad Pitt świętują drugą rocznicę ślubu. Przypominamy szczegóły tego wyjątkowego dnia