Wszystko wskazuje na to, że Brad Pitt powoli zaczyna wracać do formy. Aktor w końcu pojawił się publicznie i jak zwykle czarował szarmanckim uśmiechem na czerwonym dywanie. I wyglądał świetnie! A wszystko to za sprawą premiery filmu „Allied", która miała miejsce wczoraj wieczorem w Hollywood. Gwiazdor i wciąż obecny mąż Angeliny Jolie pojawiła się na niej w towarzystwie Marion Cotillard, która partneruje mu na ekranie i która miała być jego domniemaną kochanką.

ZOBACZ: ANGELINA JOLIE I BRAD PITT rozwodzą się. Oto historia ich miłości [ZDJĘCIA]

Od kilku dni u aktora zachodzą zmiany na lepsze. Przypomnijmy: najpierw dwójka dzieci Pitta i Jolie opowiedziała się po jego stronie, w efekcie czego jest szansa na to, że zamieszkają one nie z Angeliną, a z ojcem. Co więcej, amerykańskie służby sądownicze oficjalnie potwierdziły, że Brad Pitt został oczyszczony z zarzutów o stosowanie przemocy wobec dzieci, co będzie dla niego niewątpliwie mocną kartą przetargową podczas rozprawy rozwodowej z Angeliną. Czy jednak na pewno do niej dojdzie?

HOT NEWS: ANGELINA JOLIE I BRAD PITT porozumieli się w sprawie opieki nad dziećmi

Póki co wszystko na to wskazuje. Na wczorajszej premierze aktor pojawił się bowiem bez obrączki na palcu. Nie zmąciło to jednak jego nastroju. Brad wyglądał jak zwykle bardzo dostojnie i przystojnie. Był też widocznie zrelaksowany, uśmiechał się do fanów, robił sobie z nimi zdjęcia i chętnie rozdawała autografy.

WAŻNE!: KUZYN BRONI BRADA PITTA: Jest dobrym ojcem, nie skrzywdziłby dzieci

Telewizja E!News zdołała zapytać go nawet o jego aktualny nastrój i stan ducha. Aktor udzielił dziennikarzowi obiecującej i pozytywnej odpowiedzi:

To naprawdę bardzo słodkie, wszyscy byli i są dla mnie naprawdę mili. To naprawdę wspaniałe mieć zewsząd tyle wsparcia.

Nie ma wątpliwości, że takie wsparcie od fanów i współpracowników mu się przyda. Przed aktorem batalia rozwodowa i walką o grube pieniądze idące w miliony dolarów. Pittowi na pewno nie będzie łatwo w starciu z adwokatką Angeliny Jolie – Laurą Wasser, która z bardzo dobrym skutkiem rozwiodła już do tej pory m.in. Johnny’ego Deppa, Heidi Klum, Ryana Reynoldsa, trzy Kardashianki i Britney Spears. Myślicie, że pomoże też Angelinie postawić na swoim? My póki co cieszymy się powrotem do formy Brada. Już za nim powoli tęskniliśmy…