Od momentu ogłoszenia rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie, każdy najmniejszy szczegół z ich prywatnego życia wywlekany jest na światło dzienne. Amerykańskie tabloidy licytują się w kwestii tego, ile schudła Angelina Jolie. Mówiono, że Jolie waży zaledwie 35 kilogramów! Do nagłego załamania wagi Angeliny doszło zaraz po rozstaniu z Bradem, choć już wcześniej zarzucano jej anoreksję. Pisano, że aktorka ma problemy ze zdrowiem, nie odżywia się prawidłowo, jest wycieńczona i niknie w oczach. Dowodem na to były szokujące zdjęcia wychudzonej Angeliny. Dziś okazuje się, że rozwód odcisnął piętno także na Bradzie. Z jego zdrowiem podobno też nie jest najlepiej... Rzeczywiście, aktor ostatnio zmienił się nie do poznania. Nie poznalibyście w nim seksownego gwiazdora sprzed lat...

Dotychczas głośno było o kolejnych (rzekomych) romansach Brada Pitta. Zagraniczna prasa już szuka jednemu z najprzystojniejszych aktorów na świecie partnerki. Łączono go z Marion Cotillard, z Kate Hudson, a ostatnio ze Sienną Miller. Aktor jednak jak na razie skupia się na załatwianiu formalności rozwodowych. Podczas gdy cały świat skupił się na obserwacji kościstych palców i żylastych rąk Angeliny Jolie, niewielu zauważyło, jak bardzo wychudł Brad Pitt... Na pewno wpłynął na to fakt, że Angelina Jolie podobno ma już nowego mężczyznę! A najnowsze plotki mówią, że Jolie zbliżyła się także do byłego męża, o którego Pitt zawsze był zazdrosny.

ZOBACZ TEŻ: BRAD PITT na romantycznej kolacji ze znaną aktorką! Szykuje się romans roku?

Kilka dni temu paparazzi wypatrzyli Brada Pitta w Los Angeles. Widać było, że aktor bardzo się zmienił i sporo wyszczuplał. RadarOnline informuje, że Brad spędza ponad 15 godzin dziennie w studiu, gdzie pracuje nad nowym projektem artystycznym. Czyżby uciekał w intensywną pracę?

Serwis informuje też, że 52-letni aktor zmaga się z chorobą. Paparazzi zrobili bowiem zdjęcia Bradowi, kiedy wychodził ze znanej kliniki specjalizującej się w chorobach zakaźnych. Podobno Pitt został przyjęty jeszcze przed oficjalnym otwarciem kliniki, tak aby nikt go nie zobaczył. Czy Brad Pitt jest chory? Czy właśnie dlatego tak bardzo schudł? Podobno aż 18 kilo! Na zdjęciach w naszej GALERII zobaczycie, jak szczupło aktor prezentował się na premierze filmu "The Lost City of Z". Spodnie na nim dosłownie wisiały, marynarka była zbyt obszerna. Gdzie podział się przystojniak z "Wichrów Namiętności"...?

Jak na razie sam Brad Pitt nie skomentował medialnych doniesień dotyczących jego rzekomej choroby.