Brad Pitt ma nową ukochaną? Ameryka wciąż mówi o rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie. Na jaw wychodzą kolejne informacje na temat wieloletniego związku pary. Bójki, kłótnie, liczne romanse. Jeszcze kilka dni temu Brad Pitt usunął się z życia publicznego za sprawą plotek, dotyczących ponownego związku z Jennifer Anistonoraz rzekomego romansu z Marion Cotillard. Dziś mówi się, że Brad Pitt ma nową partnerkę, a jest nią Kate Hudson.

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy. Początkowo para powstrzymywała się od komentowania rozstania, ale była to, jak się okazało, tylko cisza przed burzą. Zaledwie kilka dni później, media zasypała fala informacji dotyczących powodów rozstania pary. Mówiono o agresji wobec dzieci, nadużywaniu alkoholu czy narkotyków. Media jednak zaczęły doszukiwać się innych informacji i tak zrodziły się "rzekome" romanse Brada Pitta.

Brad Pitt w pierwszej kolejności posądzony był o romans z Marion Cotillard. Para nagrywała razem film „”Sprzymierzeni”, w którym wcielili się w małżeństwo. To podobno na planie filmu nawiązało się miedzy nimi uczucie.To właśnie rzekomy romans z francuską aktorką doprowadził podobno Angelinę Jolie do złożenia pozwu rozwodowego. Plotkę uwiarygodniała dodatkowo informacja o tym, że Marion Cotillard spodziewa się dziecka! Aktorka postanowiła wydać oświadczenie, w którym zaprzeczyła, by z Bradem Pittem łączyło ją coś więcej niż przyjaźń, a ojcem dziecka jest oczywiście jej wieloletni partner.

Brad Pitt w ogniu plotek

Brad Pitt stał się obiektem plotek i insynuacji. Media szybko zaczęły szukać mu kolejnej partnerki. Padło na… Jennifer Aniston. Dlaczego? Ich małżeństwo trwało niecałe dwa lata. Choć przyczyny ich rozwodu do dziś nie są do końca znane, to większość ludzi twierdzi, że właśnie Angelina Jolie przyczyniła się do rozpadu tego związku. Brad Pitt i Jennifer Aniston byli piękną parą, ale ich drogi się rozeszły. Dziś Jennifer Aniston jest szczęśliwa u boku Justina Therouxa. Zagraniczne media głodne informacji insynuowały, że teraz gdy Brad jest wolny, jest szansa na powrót Jennifer do Brada. Aktorka wydała jednak oświadczenie, zaprzeczające by ją i Brada Pitta łączyły jakiekolwiek relacje oprócz przyjacielskich.

W międzyczasie o romanse podejrzewano również Angelinę Jolie. Mówiono, że aktorka powróciła do starych nawyków, przyzwyczajeń i postanowiła zaszaleć. Podobno Angelina Jolie wciąż przyjaźni się z Jenny Shimizu, która jest jej byłą partnerką. Dziś Jolie usunęła się ze świata medialnego, a jej ostatnie zdjęcia wyglądają naprawdę przerażająco. Angelina jest na nich wręcz wychudzona. Podobno aktorka waży zaledwie 35 kilogramów! Gwiazda w zaciszu domu powraca do zdrowia. Zagraniczna prasa zaczyna zastanawiać się czy to właśnie rozwód jest dla aktorki tak wyczerpujący czy może zmaga się z jakąś chorobą.

W ślad za (jeszcze) małżonką poszedł Brad Pitt, który w również postanowił odciąć się od świata publicznego. Unikał wywiadów, czerwonych dywanów i ścianek. Wydawałoby się, że nie w głowie mu romanse. A jednak! Brad Pitt znalazł pocieszenie w ramionach innej hollywoodzkiej aktorki. Jak donosi jeden z australijskich tabloidów, aktor spotyka się z Kate Hudson. Informacje te potwierdza  chociażby były ochroniarz Brada i Angeliny.

Jak informuje jednak DailyMail para podobno jedynie się przyjaźni. "Oboje są na świeczniku, są atrakcyjnymi aktorami, więc to normalne, że mają o czym rozmawiać" - tak tłumaczy ich relację źródło gazety.Czy faktycznie Brad Pitt ma romans z Kate Hudson, czy to jednak znów tylko plotki?