Cóż, płeć przeciwna chyba nigdy nie będzie mieć dość Pitta na ekranie... Widziany ostatnio w « Tajne przez poufne » braci Cohen i w « Ciekawym przypadku Benjamina Buttona » aktor ma za sobą karierę jak z marzeń, a na koncie związki z najpiękniejszymi aktorkami. Swój prawdziwy styl znalazł u boku tej, która stała się kobieta jego życia i matką jego dzieci. Przyjrzyjmy się bliżej, jak ewoluował styl Brada.

1992, młodzik
Na gali Oscarów w 1992 roku Brad Pitt miał na sobie garnitur, który wyglądał na mocno znoszony i krawat we wzory. Mimo tego, świetnie pasował do swojej ówczesnej dziewczyny Juliette Lewis!

Z Gwyneth Paltrow...
Para Brad-Gwyneth miała spójny wizerunek : ciemne kolory, długie płaszcze...

Czasy Jennifer Aniston...
Na premierze « Rock Star » z udziałem Jennifer jej świeżo upieczony małżonek pojawił się skórze i z tlenionymi włosami.

Zarost...
Przed wąsami, Brad próbował brody. Bujny zarost w towarzystwie okularów słonecznych Ray Ban i kapelusza borsalino okazał się świetnym sposobem na pozostanie incognito.

Brad w słusznej sprawie
W Indiach Brad w słusznej sprawie zakasał rękawy koszuli, dzięki czemu przestał tak bardzo wyglądać na symbol seksu, robiący to, co każą mu managerowie. 

Brad podtatusiały
Zawsze z nieodłącznym borsalino i w bieli od stóp do głów, Brad wciela się w rolę ojca podczas 65 festiwalu filmowego w Wenecji. Towarzyszy mu dwójka dzieci : Maddox i Pax Thien.

Elegancik
Na wyjątkowe okazje Brad przechodzi metamorfozę. Podczas 64 ceremonii wręczenia Złotych Globów wystąpił w stylowym garniturze od J. Lindeberga. Wraz z Angie w sukni St John tworzyli najbardziej efektowną parę wieczoru.

Brad Pitt, w trzyczęściowym garniturze...
W trzyczęściowym garniturze projektu Toma Forda, Brad Pitt nawiązuje do stylu dandysa, tak lubianego przez Roberta Redforda. Angie wybrała sukienkę vintage od Hermèsa i biżuterię Amrapali. Razem stanowili piękną (i markową !) parę.

Czyżby "grunge"?
Szalik XXL i workowate dżinsy są ryzykowne, ale dałoby się je uratować, gdyby nie te buty! Styl grunge może być fajny, ale nie w takich ilościach!

Po prostu glamour
Na premierę « Ciekawego przypadku Benjamina Buttona » Brad Pitt zapuścił wąsy i założył garnitur Toma Forda, który świetnie komponował się z sukienką Angeliny od Versace. Wizerunek prosty, ale jakże szykowny. Tak jak sama para.