Brad Pitt zostanie ojcem dziecka Jennifer Aniston?! Jak donosi portal Radar Online, wszystko jest na dobrej drodze, aby para byłych kochanków została rodzicami! Jak to możliwe? Jennifer Aniston po rozstaniu z mężem, Justinem Theroux nadal chce zostać mamą, a na ojca swojego dziecka wybrała właśnie Brada Pitta. Aktorka podobno nadal żywi uczucia do byłego męża i ma nadzieje, że do siebie wrócą. Swoje jajeczka zamroziła już kilka lat temu, a teraz chce, aby Pitt został dawcą spermy. Tym sposobem Jennifer Aniston i Brad Pitt będą mogli mieć dziecko.

Brad Pitt zostanie ojcem dziecka Jennifer Aniston?

"Kiedy wzięli ślub, Jennifer chciała założyć rodzinę, a Justin podzielał jej optymizm. Z czasem Jennifer coraz częściej przekładała plany dotyczące macierzyństwa przez obowiązki zawodowe. Ale to nie był jedyny powód. Tak naprawdę nigdy nie czuła się do końca przekonana do tego, czy Justin nadaje się na ojca jej dziecka. Wolałaby w tej roli widzieć Brada" - mówi źródło Radar Online.

Czy Brad Pitt zostanie ojcem dziecka Jennifer Aniston? Myślicie, że aktor przystanie na propozyję byłej żony? Podobno jest nastawiony do tematu bardzo pozytywnie...


"Jen nie musiała prosić Brada dwa razy. On uwielbia dzieci i z radością będzie miał ich więcej - szczególnie z Jennifer"