Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się! Zaledwie wczoraj pisaliśmy, że supermodelka zabrała 2-letnią córeczkę i wyprowadziła się z rezydencji w Los Angeles, w której do tej pory mieszkała z Bradleyem Cooperem. Jak się okazuje, była to oznaka końca związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Jak donosi magazyn People, para postanowiła rozstać się po czterech latach związku i podzielić opieką nad córką Leą De Seina, która przyszła na świat w 2017 roku. Nominowany do Oscara aktor i rosyjska modelka zaczęli się spotykać wiosną 2015 roku i na początku utrzymywali swój związek w tajemnicy. Problemy w relacji Coopera i Shayk zaczęły się w ubiegłym roku, niedługo po tym, jak w kinach ukazał się film "Narodziny Gwiazdy".

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się

Początkowo mówiło się, że przyczyną kryzysu w związku Coopera i Shayk miał być romans aktora z Lady Gagą. Odtwórcy głównych ról tak uczuciowo zaśpiewali utwór "Shallow" podczas gali rozdania Oscarów, że fani nie mieli wątpliwości iż na planie filmu między parą narodziło się prawdziwe. Plotkom zaprzeczyła wokalistka w programie Jimmy'ego Kimmela:

"Ludzie zobaczyli miłość i to jest dokładnie to, co chcieliśmy, żeby widzieli.To jest piosenka miłosna. Film "Narodziny gwiazdy" to historia miłosna. Pracowaliśmy cały tydzień nad oscarowym występem. Bradley wyreżyserował cały film i tak samo wyreżyserował ten występ" - mówiła Lady Gaga.

Co więcej, po zakończeniu promocji filmu, Bradley Cooper w całości skupił się na swojej rodzinie i postanowił zwolnić tempo. „Bradley spędza każdy dzień ze swoją rodziną. Razem z Iriną zabierają Leę na wspólne zajęcia. Czasami spacerują po plaży. Świetnie się dogadują” - donosili znajomi pary jeszcze w kwietniu 2019 roku. Jak widać, mimo usilnych starań, parze nie udało się przezwyciężyć kryzysu, który pojawił się w ich związku.

Bradley Cooper i Irina Shayk na razie nie skomentowali doniesień o swoim rozstaniu.