Pamela Anderson była w latach 90. jedną z najpopularniejszych i najgorętszych aktorek. Dzięki serialowi "Słoneczny patrol" stała się prawdziwą seksbombą i bez wątpienia największą gwiazdą produkcji, mimo że do obsady dołączyła dopiero w trzecim sezonie. Została także Króliczkiem Playboya i ciężko było jej potem zerwać z wizerunkiem kogoś więcej niż tylko dziewczyny z okładki, biegającej po plaży w czerwonym kostiumie kąpielowym. Być może dlatego w pewnym momencie zniknęła z show-biznesu. Teraz jednak znów zrobiło się o niej głośno, głównie za sprawą tego, że zaczęła pojawiać się na ściankach ze swoim przystojnym synem Brandonem, na punkcie którego oszalały nastolatki! 

ZOBACZ TEŻ: KAIA GERBER I PRESLEY GERBER najpiękniejsze rodzeństwo na świecie. Tak wyglądają dzieci Cindy Crawford

W październiku ubiegłego roku, Brandon Thomas Lee wystąpił w kampanii Dolce&Gabbana #DGMillenials obok syna Juda Law, syna Cindy Crawford, Camerona Dallasa oraz Luka Sabbata. Projektanci postanowili bowiem do sesji zdjęciowej zatrudnić znanych tzw. #itboys, którzy są popularni w social mediach. Piękni chłopcy pojawili się również na wybiegu D&G podczas mediolańskiego tygodnia mody, prezentując kolekcję Jesień 2017. To właśnie współpraca z włoskim domem mody była przełomowym momentem w karierze Brandona i to ona otworzyła mu drzwi na salony - w tym roku pojawił się m.in. na słynnej Met Gali.

POLECAMY: IRIS LAW córka Jude'a Law w kampanii Burberry! Kim jest Iris Law?

Dla dziewczyn, które skrycie wzdychają do syna Pameli Anderson mamy niestety przykrą wiadomość. Brandon od jakiegoś czasu jest związany z Pyper Americą Smith - amerykańską modelką i basistką alternatywnej kapeli The Atomics.

Zobaczcie w GALERII, jak wygląda Brandon Thomas Lee!

Jak Wam się podoba syn Pameli Anderson? Podobny do mamy? ;)