Nie milkną echa szokujących odkryć internautów w sprawie uczestnika programu "Top Model". W odpowiedzi na liczne komentarze widzów, stacja TVN wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że oskarżany o seks z nieletnią Dominic D'Angelica został w trybie natychmiastowym usunięty z programu i nie wystąpi w zaplanowanym na środę wielkim finale 9. edycji show.

ZOBACZ TEŻ: Dominic D'Angelica usunięty z finału Top Model! "Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu"

Brat Dominica z "Top Model" zabiera głos

Dominic D'Angelica do tej pory nie wypowiedział się publicznie w sprawie afery wokół swojej rzekomej kryminalnej przeszłości. 30-latek wyłączył także możliwość komentowania postów na swoim profilu na Instagramie. Dociekliwi internauci postanowili więc dotrzeć do jego brata bliźniaka, Stefena.

- Czy Twój brat jest pedofilem? - takie pytanie padło w nocy z poniedziałek na wtorek w komentarzu pod zdjęciem rodzeństwa.

- Nie, to fake news - odpowiedział brat Dominica.

- Jestem ciekaw, bo zrzuty z ekranu wyglądają autentycznie - drążył temat internauta.

- Tak, ale on nigdy nie został skazany, to jest nieprawda. Dajcie mu opowiedzieć całą historię fanom i zwolennikom - zaapelował Stefen.

- Więc podczas ostatecznego wyroku sąd uznał go niewinnym? - dopytywał internauta.

- Słuchajcie, niedługo zrobimy relację na żywo. Opowiemy całą historię i wyjaśnimy te fałszywe oskarżenia - odparł brat byłego już finalisty "Top Model".

Komentujący podpowiedział mu, aby pamiętał o strefach czasowych i zorganizował live'a, gdy w Polsce będzie dzień.

- Wiem, musicie to usłyszeć od nas. Nie macie o niczym pojęcia. Chętnie wam wszystko opowiemy. Dzięki - odpowiedział Stefen D'Angelica.

Myślicie, że Dominic D'Angelica będzie w stanie przekonać internautów co do swojej niewinności?

CZYTAJ TEŻ: Skandal w "Top Model: Dominic D'Angelica oskarżony o przestępstwo na tle seksualnym?