"Bridgertonowie", czyli serial nazywany dziewiętnastowieczną "Plotkarą", można od niedawna oglądać na platformie Netflix. Świat wystawnych przyjęć, płomiennych romansów i wciągających intryg, które w lokalnej broszurze opisuje tajemnicza Lady Whistledown, podbił serca widzów na całym świecie. Internauci tak bardzo wciągnęli się w historię głównych bohaterów - Daphne Bridgerton i Simona Basseta, księcia Hastings - że zapragnęli wiedzieć jak najwięcej również o prywatnym życiu wcielających się w nich aktorów.

Czy główni bohaterowie serialu "Bridgertonowie" są parą w prawdziwym życiu?

Ciężko nie zauważyć, że między Regé-Jean Page i Phoebe Dynevor, czyli odtwórcami głównych ról w produkcji Netflix, na ekranie jest niesamowita chemia. Widz wierzy w budujące się między nimi uczucie do tego stopnia, że zaczyna zastanawiać się, czy parę łączy też coś poza planem. 

Podczas rozmowy z "Access Hollywood" para została zapytana o to, co działo się między nimi, kiedy wyłączono kamery. Niestety fanów ich relacji musimy zmartwić - zarówno Regé-Jean Page, jak i Phoebe Dynevor wyśmiali plotki o rzekomym romansie.

- Myślę, że wszystko, co powinniście wiedzieć, zarejestrowały kamery. Tam Wam wszystko pięknie przedstawiliśmy.  Flirciarskie dialogi, sceny i cały nagrany materiał muszą Wam wystarczyć - zażartował Regé-Jean.