Portal WikiLeaks opublikował właśnie skan dowodu Brigitte Macron, żony nowego prezydenta Francji, Emmanuela Macrona, na którym widnieje data urodzenia 13 kwietnia 1943 roku. Oznacza to zatem, że pierwsza dama Francji jest starsza od prezydenta Francji nie o 24 lata, jak początkowo szacowano, ale aż o 34 lata i dziś jest 74-latką! Tę sensacyjną wiadomość obiegła już cały świat i nie tylko we Francji wywołała szok. Przypomnijmy, że Emmanuel Macron ma 39-lat, a więc nie ma nawet 40-tki. Żona mogłaby więc spokojnie być jego matką! Czy news, jakim żyje świat, zwiększy sympatię rodaków do małżeństwa Macronów, czy wręcz przeciwnie?

ZOBACZ: BRIGITTE MACRON zadała szyku na zaprzysiężeniu swojego męża na prezydenta Francji! WOW!

Jeśli prawdziwość skanu uda się potwierdzić, to wówczas okaże się, że 34 lata to największa różnica wieku w porównaniu do jakiejkolwiek pierwszej pary Republiki Francji!

Różnica wieku między nowym prezydentem, Emmanulem Macronem, a jego małżonką, Brigitte Macron, była jednym z głównych tematów, o których mówiły światowe media podczas ostatniej kampanii prezydenckiej. Coś, co dla wielu było tematem do uszczypliwych komentarzy, nie stanowi jednak najmniejszego problemu dla samego Macrona. Nowo zaprzysiężony prezydent Francji tak skomentował zainteresowanie mediów wiekiem jego żony:

"Gdybym ja był starszy od żony o 20 lat, nikt nie kwestionowałby naszego związku i nikt nie pomyślałby nawet przez chwilę, że nie możemy być razem. Dlaczego odwrotna proporcja wieku stanowi dla wielu ludzi jakikolwiek problem…? Mizoginizm i homofobia są winne kwestionowania relacji ze starszą od siebie o 24 lata kobietą.”

Historia miłości Emmanuela i Brigitte Macronów jest niemal gotowym scenariuszem na film fabularny. Para poznała się, kiedy Emmanuel Macron miał zaledwie 15 lat. Był wówczas uczniem Brigitte, która już wtedy była mężatką z trójką dzieci!

Emmanuel Macron zakochał się w Brigitte Trogneux od pierwszego wejrzenia. Ochoczo uczęszczał na zajęcia kółka teatralnego, którym opiekowała się  Brigitte. Początkowo nauczycielka traktowała go jako narwańca, a jego deklaracji miłosnych nie brała na serio. Nastolatek się jednak zawziął i ostatecznie dopiął swego. A obiecał, że kiedyś poślubi Brigitte. I tak też uczynił!

Brigitte i Emmanuel zostali oficjalnie parą, kiedy on skończył 18 lat. To dla przyszłego prezydenta Francji, Brigitte Trogneux rozstała się z mężem i naraziła na wieloletni konflikt z dziećmi, które długo nie akceptowały młodszego partnera matki. Z czasem ich relacje jednak się poukładały, a dziś dzieci Briitte i jej nowy mąż, prezydent Francji, wręcz się przyjaźnią.

CZYTAJ TEŻ: BRIGITTE MACRON "Bez niej nie byłbym sobą" - mówi Emmanuel Macron. Kim jest nowa pierwsza dama Francji?

Wszystko wskazuje jednak na to, że temat prawdziwego wieku Brigitte Macron jeszcze wielokrotnie będzie podnoszony przez francuskie i światowe media. W końcu 39-letni prezydent Francji i 74-letnia pierwsza dama to para, jakiej nie miał do tej pory żaden europejski kraj! A wy co o tym myslicie?