W czwartek prezydent Emmanuel i Brigitte Macron udali się na oficjalną wizytę do Rumunii. W Bukareszcie głowa francuskiego państwa spotkała się z rumuńskim prezydentem, Klausem Iohannisem oraz jego piękną żoną. Jednak oczy i obiektywy wszystkich fotoreporterów akredytowanych to wydarzenie znów skupiały się Brigitte. A raczej na jej długich, szczupłych i jak zwykle – odsłoniętych nogach! No i oczywiście na jej sukience przed kolano.

ZOBACZ: BRIGITTE MACRON w czerwonej mini w Salzburgu. I te nogi Pierwszej Damy Francji... Nie przesadziła?! [ZDJĘCIA]

Brigitte Macron już po raz kolejny z rzędu postawiła na mini, tym razem jednak w nieco bezpieczniejszej i stonowanej kolorystyce. Lady Macrone, która od lat jest wielka fanką Louis Vuitton, nie mogła przepuścić kolejnej okazji, żeby pokazać się w stylizacji pochodzącej właśnie od tego domu mody. Brigitte wybrała dla siebie tym razem granatowy komplet (sukienka mini oraz kurteczka zasuwana na stalowy suwak), ciemne zamszowe szpilki oraz torebkę, oczywiście również od Louis Vuitton, za, bagatela, 16 tysięcy złotych!

Brigitte Macrone postawiła na ciekawszy model torebki Louis Vuitton niż ten, na który w czwartek wieczorem zdecydowała się Magdalena Ogórek?

Bo bez wątpienia wybrała znacznie droższy…