We wczorajsze niedzielne popołudnie, raptem tydzień po wygranych wyborach, Emmanuel Macron został zaprzysiężony na nowego prezydenta Francji. Towarzyszyła mu oczywiście małżonka, 64-letnia Brigitte Macron, o której media intensywnie rozpisywały się od początku kampanii prezydenckiej. A to głównie za prawdą faktu, że Brigittejest starsza od swojego męża o 24 lata i kiedy ten był w liceum, Brigitte była jego nauczycielką literatury. Emmanuelle zakochał się w Brigitte, przysiągł, że kiedyś ją poślubi, a kiedy uzyskał pełnoletniość, zrobił, co zamierzał. Jak dziś prezentują się nowa pierwsza dama i nowy prezydent Francji? Oboje są bardzo eleganccy i stylowi!

ZOBACZ: BRIGITTE MACRON "Bez niej nie byłbym sobą" - mówi Emmanuel Macron. Kim jest nowa pierwsza dama Francji?

Nowa pierwsza dama Francji, Briitte Macron, wzbudza nad Sekwaną wiele sprzecznych emocji. W dużej mierze oczywiście ze względu na różnicę wieku między nią a jej mężem. Komentatorzy na całym świecie zwracają jednak także uwagę na dość odważny styl, w którym nosi się Brigitte. Nie raz do mediów przeciekały też informacje o domniemanych operacjach plastycznych i zabiegach medycyny estetycznej, jakim miała się poddawać. A ostatnio pojawiły się plotki, że Brigitte Macron nie ma 64 lat, ale... 74! Rzecznik prezydenta Francji jak na razie w żaden sposób nie odniósł się do tych rewelacji.

Podczas wczorajszych uroczystości zaprzysiężenia nowego prezydenta Republiki Francuskiej Brigitte Macron po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją. Nowa pierwsza dama Francji postawiła na elegancką, dwurzędową garsonkę w kolorze baby blue i dodatki w jasnych, pastelowych kolorach.

Na zestaw w dokładnie takim samym kolorze w styczniu postawiła Melania Trump, kiedy to jej mąż Donald Trump był zaprzysięgany na prezydenta USA. Obie panie już wielokrotnie porównywano pod względem stylu, który reprezentują. Tyle że Melania jest zdecydowanie młodsza od Donalda, a Brigitte dużo starsza od Emmanuela.

POLECAMY: RUBIK, ŻEBROWSKI, PAZURA Nie tylko Emmanuel i Brigitte Macron. Oto pary z dużą różnicą wieku [ZDJĘCIA]

Czy to znaczy, ze szykuje się pojedynek na style pierwszych dam? Która z nich ma szansę go wygrać? Jak myślicie? I co sądzicie o Brigitte Macron?