Wiek Brigitte Macron jeszcze nie raz będzie wyciągany na światło dzienne. Wielu wciąż mówiąc o żonie prezydenta Francji porusza różnicę wieku między parą. Przypomnijmy, że Brigitte Macron jest starsza od swojego męża o 24 lata. Pierwsza Dama Francji ma 64 lata, a Emmanuel Macron - 39. Dla zakochanych różnica wieku nie jest żadną barierą. Choć wielu zacięcie krytykuje ich związek, oni zdają się nie robić z tego problemu. A ostatnio Brigitte udowadnia, że wciąż jest w świetnej formie!

Brigitte Macron z dnia na dzień stała się jedną z najpopularniejszych kobiet we Francji. Docenia się ją za umiejętność walki z krytyką i negatywnymi komentarzami, za wierne stanie u boku męża i wspieranie go w decyzjach, a także za… niezwykłe wyczucie stylu!

PRZECZYTAJ:"Bez niej nie byłbym sobą" - mówi Emmanuel Macron o żonie, Brigitte. Kim jest nowa Pierwsza Dama Francji?

Nowa Pierwsza Dama Francji zachwyciła choćby na zaprzysiężeniu Emmanuela Macrona na prezydenta Francji. Wówczas Brigitte Macron zaprezentowała się w eleganckiej garsonce w kolorze baby blue. Wtedy porównywano jej stylizację do kreacji Melanii Trump, w której Melania pojawiła się na zaprzysiężeniu Donalda Trumpa na prezydenta USA.

Dziś temat wieku Brigitte Macron znów powraca. Tym razem w kontekście jej wycieczki z córką. Brigitte Macron wybrała się z córką na przejażdżkę rowerową. Mediom nie chodzi jednak o towarzystwo czy o formę rozrywki, ale o.. stylizację Brigitte Macron. Pierwsza dama Francji pozuje w dżinsowej spódniczce mini na rowerze!

Ten widok daje do myślenia. Jak widać, wiek Brigitte Macron nie narzuca jej żadnych ograniczeń! Spódnica mini po 60-tce? Czemu nie! Pani Macron już została doceniona przez francuskie media. Brigitte stała się inspiracją dla kobiet, które wiekiem tłumaczą swój wygląd. Pierwsza Dama Francji jest przykładem na to, że nieważne, ile ma się lat, zawsze można wyglądać świeżo, seksownie i elegancko. 

Nie każdy zgadza się jednak z tym twierdzeniem. Krytyczne głosy mówią, że kobiecie "w tym wieku" nie wypada nosić spódnic o takiej długości. Jedno jest pewne, Brigitte Macron wygląda świetnie! Podobnie jak pierwsza "babcia" Instagrama>>