Brigitte Macron to gwiazda francuskiego "Elle". Nowa pierwsza dama Francji w obszernym materiale na 10 stron zdradziła sporo szczegółów dotyczących nie tylko swojego związku z prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem, czy komentowanej przez wszystkich kwestii różnicy wieku między nią a jej mężem, ale także opowiedziała m.in. o swoim szeroko omawianym w mediach wyczuciu stylu. Tuż po premierze najnowszego wydania "Elle France" z Macron na okładce media na całym świecie zachwyciły się elegancką sesją 64-latki wykonaną w Pałacu Elizejskim. Dlaczego Brigitte Macron nosi krótkie spódniczki? Jacy są jej ulubieni projektanci? Wszystko jest już jasne!

ZOBACZ: Brigitte Macron w dżinsach na spotkaniu z Rihanną! Przełamuje stereotyp Pierwszej Damy?

Brigitte Macron w wywiadzie dla "Elle France"

Brigitte Macron zdradziła w rozmowie z "Elle" kim są jej ulubieni projektanci mody. Tu nie ma niespodzianek - na top liście pierwszej damy Francji znajdują się same francuskie nazwiska. Jej pierwsza trójka to: Olivier Rousteing, Alexandre Vauthier i Azzedine Alaia. W sesji dla "Elle" pani Macron ma zresztą na sobie czerwoną marynarkę od tego ostatniego. I prezentuje się w niej świetnie!

Okazuje się też, że Brigitte Macron doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wielu krytyków uważa, że w jej wieku nie wypada nosić mini. Jednak pani Macron wyznaje, że do porzucenia długich spódnic zachęciła ją... jej własna babcia, która widząc kiedyś swoją wnuczkę uznała, że wygląda jak "niemodna stara baba".

Noszę spódnice przed kolano - a nie mini! - Brigitte Macron postawiła w "Elle" sprawę jasno.

Z wywiadu Brigitte Macron dla francuskiego "ELLE" dowiedzieliśmy się też, że pierwsza dama Francji uznaje projektantów Karla Lagerfelda i Nicolasa Ghesquière'a nie tylko za swoich znajomych, ale wręcz przyjaciół. Jedynym warunkiem pierwszej Macron podczas sesji dla magazynu było to, aby miała tam na sobie ubrania marki Louis Vuitton, właśnie ze względu na zażyłość z Nicolasem Ghesquièrem, dyrektorem kreatywnym tego domu mody. Wśród sugestii "Elle" pojawiły się za to zestawy marek Dior, Yves Saint Laurent i Azzedine Alaia.

 

Post udostępniony przez ELLE (@ellefr) 17 Sie, 2017 o 2:09 PDT

Co sądzicie o stylu nowej pierwszej damy Francji?