Brigitte Nielsen jest w ciąży! 54-letnia była żona Sylvestra Stallone'a ujawniła, że spodziewa się kolejnego dziecka na Instagramie, gdzie zamieściła swoje zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym już brzuchem. To spore zaskoczenie - większość fanów gwiazdy nie spodziewała się, że w tym wieku zdecyduje się jeszcze raz zajść w ciążę. Jak jednak można wyczytać w komentarzach pod jej postem, większość internautów zwyczajnie cieszy się jej szczęściem. Dodajmy, że ojcem piątego dziecka duńskiej aktorki jest młodszy od niej o 15 lat mąż, pochodzący z Włoch były model i barman Mattia Dessi.

- Rodzina się powiększa - napisała krótko Brigitte Nielsen na swoim profilu.

Brigitte Nielsen jest w ciąży

Brigitte Nielsen przyszła na świat 15 lipca 1963 roku w gminie Rødovre, 10 kilometrów od stolicy Danii, Kopenhagi. Aktorka była zamężna pięć razy i ma już czworo dorosłych synów. Drugim mężem Nielsen był Sylvester Stallone - para pobrała się w 1985 roku w Beverly Hills , ale ich małżeństwo zakończyło się po zaledwie 19 miesiącach. Wcześniej można ich było podziwiać razem w filmie "Rocky IV" z 1984 roku. Brigitte Nielsen znana jest również z ról w filmach "Cobra", "Czerwona Sonja" i "Gliniarz z Beverly Hills II".

Płeć dziecka na razie nie jest znana. Myślicie, że gwiazda tym razem doczeka się upragnionej córeczki? Zobacz zdjęcie Brigitte Nielsen w ciąży oraz wcześniejsze fotografie byłej żony Sylvestra Stallone'a już teraz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: EWA FARNA pokazuje ciało na Polsat SuperHit Festiwal 2018. Przejmuje się hejtem?