Britney Spears planuje trzecie dziecko! Piosenkarka, która obecnie jest w związku z młodszym od siebie o 13 lat modelem Samem Asghari, chce podobno znowu zajść w ciążę i stworzyć z nim prawdziwą rodzinę. Gwiazda wychowuje już co prawda dwoje dzieci z małżeństwa z Kevinem Federlinem, ale marzy o urodzeniu urodzenia wspólnego dziecka ze swoją nową miłością. Gwiazda poczyniła już pierwsze kroki w tym kierunku! O co chodzi?

ZOBACZ: BRITNEY SPEARS pisze swój testament na nowo! Co chce zmienić?

Britney Spears chce zajść w ciążę z Samem Asghari

Myśl o powiększeniu rodziny nie zrodziła się w głowie Britney Spears bez przyczyny. Wykonawczyni hitów "Toxic" i "Baby One More Time" za mniej niż dwa tygodnie kończy bowiem trwającą kilka lat rezydenturę w Las Vegas. 36-letnia piosenkarka przygotowuje się do zajścia w ciążę. Jak udało się ustalić redakcji amerykańskiego serwisu RadarOnline.com, gwiazda przyjmuje już witaminy i minerały prenatalne

- Britney pozostało już tylko pięć koncertów do końca i jedyne o czym teraz  jest w stanie mówić to nowe dziecko. Tak bardzo pragnie dziewczynki i jest do szaleństwa zakochana w Samie. I z wzajemnością - zdradza bliska koleżanka piosenkarki.

Britney Spears jest już mamą dwóch synów, 12-letniego Seana Prestona i 11-letniego Jaydena Jamesa.