Birtney Spears skomentowała nieszczęśliwy wypadek, jaki miał miejsce w jej rodzinie. Okazuje się, że siostrzenica Britney Spears miała wypadek. Ośmioletnia dziewczynka doznała poważnego urazu. Maddie Spears wywróciła się na quadzie.

To spowodowało, że dziewczynka wpadła do wody. Podobno zanim udało się ją wyciągnąć na powierzchnię, pod wodą przebywała przez kilka minut. Maddie Spears na razie nie odzyskała przytomności, a lekarze określają stan jej zdrowia jako krytyczny.

Maddie jest córką Jamie Lynn Spears, młodszej siostry Britney Spears. Jamie wychowuje dziewczynkę wraz z mężem Jamie Watsonem. Rzecznik pary nie podał żadnych szczegółów dotyczących wypadku ani stanu zdrowia dziewczynki. Poprosił jednak  o uszanowanie prywatności.

O zdrowie dziewczynki modli się Britney Spears, dla której Maddie Spears jest siostrzenicą. Britney opublikowała na Instagramie zdjęcie ośmiolatki, prosząc fanów o pamięć i modlitwę. Do fanów wniosła apel także sama Lynn Spears, mama Maddie. Na swoim Facebooku podziękowała fanom.

Wszyscy jesteście wspaniali i bardzo to doceniamy. Dziękujemy za wasze modlitwy, niech wciąż napływają - napisała.