Kilka tygodni temu o Britney Spears znów zrobiło się głośno. Dokument "New York Times" - "Framing Britney Spears" rzucił nowe światło na jej karierę - w materiale poruszono kwestię kurateli, pod którą jest od ponad trzynastu lat. I choć od premiery szokującego filmu minął ponad miesiąc, to dopiero teraz gwiazda zdecydowała się na oficjalny komentarz. Jej słowa szokują.

"Framing Britney Spears" - oficjalny komentarz Britney Spears

W dokumencie "Framing Britney Spears" przedstawiono karierę Britney Spears z zupełnie nowej perspektywy. Okazało się, że ojciec gwiazdy, James Spears, sprawując nad nią kontrolę od ponad dekady, wielokrotnie nadużywał (i wciąż nadużywa) swojej władzy nad córką.

Dotąd ubezwłasnowolniona piosenkarka nie skomentowała filmu. Dopiero teraz, za pośrednictwem Instagrama odniosła się do kontrowersyjnego dokumentu. We wpisie przyznała, że od samego początku kariery była pod ostrzałem mediów.

Moje życie od zawsze było oglądane i komentowane. Dla własnego zdrowia psychicznego każdego dnia muszę tańczyć do piosenek Stevena Tylera, by móc poczuć, że żyję. Całe życie występowałam przed innymi. Potrzeba dużo siły, żeby móc zaufać wszechświatowi, kiedy jest się tak wrażliwym, ponieważ od zawsze byłam osądzana, obrażana i zawstydzana przez media i jestem po dziś dzień - napisała nie kryjąc żalu Britney.

Piosenkarka przyznała, że choć nie oglądała filmu dokumentalnego,to wie, w jakim świetle została tam przedstawiona. 

Nie oglądałam filmu dokumentalnego, ale z tego, co widziałam, światło, w którym mnie postawiono, zawstydzało mnie. Płakałam przez dwa tygodnie i cóż... wciąż czasami płaczę! Robię, co mogę, by być szczęśliwa! Każdy dzień sprawia mi radość! Nie jestem tu po to, żeby być perfekcyjną. Perfekcyjna znaczy nudna - stwierdziła.

Nakręcony przez dziennikarzy „New York Timesa” dokument "Framing Britney Spears" w Polsce pojawi się pod tytułem "Kto wrobił Britney Spears?". Premiera 5 kwietnia 2021 na Canal+ Premium.

ZOBACZ TAKŻE: Britney Spears komentuje plotki o szpitalu psychiatrycznym. Rodzina przetrzymuje ją tam siłą? [WIDEO]