Britney Spears to jedna z tych gwiazd, której życie na bieżąco relacjonują paparazzi i tabloidy. Nic więc dziwnego, że każda zmiana w jej wyglądzie, a zwłaszcza wahania wagi, są udokumentowane tysiącami zdjęć.

Spears, która od dawna ma problemy z utrzymaniem szczupłej sylwetki, od pewnego czasu zdaje się jednak lepiej radzić z przestrzeganiem diety i ćwiczeniami. Gwiazda niemal codziennie występuje też w Las Vegas, dając prawie dwugodzinne, wypełnione tańcem show.

Britney postanowiła więc pochwalić się swoją nową sylwetką na okładce magazynu "Women's Health". W wywiadzie dla pisma Spears przyznała, że największą tajemnicą jej metamorfozy jest konsekwencja!

- Odkąd zostałam mamą, moje biodra stały się szersze - wyznała Britney Spears. - Dlatego tak ważne było dla mnie, by zachować ciągłość ćwiczeń i nie przerywać ich pod byle pretekstem. Konsekwencja to klucz do sukcesu!

Choć trudno nie wierzyć w słowa gwiazdy, to wielu internautów zarzuciło grafikom magazynu, że całkiem poniosła ich wyobraźnia, gdy retuszowali zdjęcia Spears. 

A jak Wam podobają się te zdjęcia? Myślicie, że Britney naprawdę tak wygląda?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Britney Spears - Dostała od Dody wyjątkowy prezent!