Britney Spears poinformowała swoich fanów, że jej wszystkie zaplanowane na ten rok występy nie odbędą się. Druga z rzędu rezydentura piosenkarki w Las Vegas o nazwie "Britney: Domination" miała się rozpocząć już 13 lutego. 37-letnia gwiazda tłumaczy swoją decyzję bardzo trudną sytuacją osobistą. Wykonawczyni hitu "Toxic" ujawniła, że pragnie teraz w pełni poświęcić swój czas rodzinie, a zwłaszcza ojcu, który zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

- Nawet nie wiem od czego zacząć, bo tak trudno jest mi to powiedzieć. Moje nowe show Domination nie odbędzie się. Bardzo czekałam na to show i na to, by was wszystkich zobaczyć w tym roku, więc to łamie mi serce. Ważne jest jednak, by na pierwszym miejscu stawiać swoją rodzinę... i taką też musiałam podjąć decyzję. Parę miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i niemal umarł. Bardzo się wszyscy cieszymy, że wyszedł z tego żywy, ale nadal ma przed sobą długą drogę - czytamy na oficjalnym profilu Britney Spears na Instagramie.

Britney Spears odwołuje rezydenturę w Las Vegas

Britney Spears nie ukrywa, że decyzja o odwołaniu wszystkich 32 koncertów ze swojej nowej rezydentury w Las Vegas przyszła jej z wielkim trudem.

Musiałam podjąć tę trudną decyzję, aby teraz skupić się na mojej rodzinie. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumiecie. Więcej informacji na temat zwrotu biletów można znaleźć na stronie britneyspears.com. W tym czasie doceniam wasze modlitwy i wsparcie dla mojej rodziny. Dziękuję i kocham was wszystkich ... zawsze - dodała gwiazda.

Britney Spears rozpoczęła swoje regularne występy w Las Vegas pod koniec grudnia 2013 roku. Seria występów o nazwie "Britney: Piece of Me" okazała się olbrzymim komercyjnym sukcesem, przynosząc dochód rzędu ok. 138 mln dolarów. Choć fani piosenkarki często narzekali na to, że gwiazda występuje z playbacku, nosi kiczowate stroje i nie wykonuje tak imponujących układów choreograficznych jak kiedyś, to bilety na show Britney i tak sprzedawały się świetnie. Rezydentura gwiazdy była z tego powodu przedłużana kilkakrotnie, aż do grudnia 2017 roku. W lutym artystka miała powrócić do Vegas z zupełnie nowym show.

Zobacz najnowsze zdjęcia Britney Spears z jej publicznych wystąpień w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Britney Spears zaliczyła wpadkę na koncercie. Tańczyła z piersią na wierzchu! [WIDEO]