Tatuaże Britney Spears w delikatnych miejscach to znak czasu i dowód na to, że gwiazda miewa przedziwne pomysły... Potwierdzają to również zdjęcia Ruvena Afanadora, na których piosenkarka ma niewiele do ukrycia.

W gejowskim magazynie Out, Britney Spears funduje nam seans swoistej « popnografii » w czarno-białej wersji. Chociaż zdjęcia są dosyć bezpośrednie, to ich atmosfera jest raczej ciepła i efekt estetyczny całkiem interesujący. « Jeżeli sądziliście, że wiecie już wszytko » o Britney, możecie być zaskoczeni, zapowiada magazyn, który zamieszcza również wywiad z gwiazdą. Piosenkarka postanowiła bowiem również przemówić.

Z wyraźnie zaznaczonych ust gwiazdki padły głębokie wywody na temat tego, czym jest dla niej piekło (« bycie na diecie »), raj (« podróżowanie z dziećmi » ) i kim była w poprzednim życiu (« Audrey Hepburn, ponieważ ona kreowała nowe tendencje »). Nie mówiąc już o tym, kiedy po raz pierwszy spotkała drag queen-Britney: « Było to w Nowym Orleanie, kiedy śpiewałam Slave 4 U. Niemal umarłam z wrażenia ». A wszystko to po to, żeby powiedzieć, że wychodzi jej nowa płyta. Ale oczywiście to ona sama jest najbardziej interesująca, czyż nie? Szkoda tylko, że pokazując tak wiele, wszystko ukrywa.