Britney Spears opublikowała właśnie na Instagramie filmik wideo, na którym pokazuje, jak spędza swój wolny czas. Gwiazda muzyki pop ubrana jest jedynie w stanik, spodenki i delikatną koszulę, całą poplamioną farbami. Jak się okazuje, plany te znalazły się tam nie bez powodu. Britney podczas nagrania stoi na tarasie swojej rezydencji i maluje obraz, a w tle leci muzyka Mozarta. Obraz, który na naszych oczach tworzy wokalistka, przestawia pastelowe kwiaty i maziaje. I choć fani wokalistki utrzymują, że taki obraz potrafiłby stworzyć pięciolatek na zajęciach z plastyki to jednak nabywca jej "arcydzieła" ma najwyraźniej na ten temat nieco odmienne zdanie.

Britney Spears pomaga ofiarom strzelaniny 

Głośny już na całe Stany Zjednoczone obraz Britney Spears został bowiem wystawiony na aukcji charytatywnej. Szczęśliwy nabywca, Robin Leach, zapłacił za niego, bagatela, okrągłe 10 tysięcy dolarów! Jak się na szczęście okazuje, nie będą to jednak pieniądza, które wokalistka przeznaczy na kolejne płótna i farby. Cała kwota zostanie przekazana ofiarom tragicznej strzelaniny w Las Vegas, w której zginęło 60 osób, a kolejne 530 zostało rannych.

Britney Spears zamienia muzykę na malarstwo?

W związku z powyższymi doniesieniami, nie mamy wątpliwości, że to „dzieło” Britney Spears zapisze się w historii malarstwa, choć raczej trafi ono do sekcji "sztuki nieoczywistej" ;-)

A Wam jak się podoba "arcydzieło" autorstwa Britney Spears?

Wiedzieliście, że gwiazd pop nie tylko śpiewa, ale też maluje obrazy? Nie ukrywamy, że jesteśmy w lekkim szoku…