Brodka nagrała koncert MTV Unplugged i tym samym dołączyła do grona takich legendarnych artystów, jak Eric Clapton, Pearl Jam i Nirvana, którzy w latach 90. rozsławili cykl tych występów "bez prądu". 12 kwietnia 2018 we wnętrzach Centrum Spotkania Kultur w Lublinie Brodka podczas nagrań nie szczerze wyznała fanom, że kultowy już koncert Kurta Cobaina i spółki już od dzieciństwa robi na niej ogromne wrażenie. Między innymi z tego właśnie powodu polska gwiazda zaprezentowała nie tylko wyjątkowe aranżacje swoich największych hitów, jak "Varsovie", "Ten" czy "Horses", ale też cover utworu "Heart-Shaped Box" z repertuaru właśnie wspomnianej Nirvany.

Koncert Brodki w formule MTV Unplugged to jednak nie tylko wrażenie muzyczne, ale również wizualne. Poza imponującą scenografią, publiczność miała okazję podziwiać na Monice autorską kreację jej przyjaciółki Vasiny, stworzoną z dżinsu dostarczonego przez markę Levi’s, patrona wydarzenia. Spektakularna biała, denimowa sukienka ozdobiona kolorowymi kamieniami zresztą idealnie współgrała z produktami marki, w które ubrani byli pozostali muzycy na scenie.

Brodka MTV Unplugged

Koncert Brodki w ramach cyklu MTV Unplugged będzie można obejrzeć na kanale MTV Music jesienią tego roku, a płyta z zapisem występu ukaże w wersji fizycznej. Pierwsze ekskluzywne zdjęcia z koncertu oraz spotkania Brodki z fanami możecie obejrzeć z kolei już teraz w naszej GALERII >>

ZOBACZ: MONIKA BRODKA Dlaczego zgoliła włosy? "To najbardziej praktyczna fryzura, jaką miałam!"