Bronisław i Anna Komorowscy byli gośćmi specjalnymi poniedziałkowego pokazu filmu dokumentalnego o życu i twórczości Andrzeja Wajdy. Była para prezydencka pojawiła się publicznie po raz pierwszy od dłuższego czasu. Od przegranych wyborów prezydenckich w 2015 roku Bronisław Komorowski niemal zupełnie zniknął ze sceny politycznej. Teraz pojawia się tylko na marszach Komitetu Obrony Demokracji oraz na pogrzebach wielkich osobistości zasłużonych dla polskiej kultury. Ostatnio przybył na pogrzeb Danuty Szaflarskiej. Kolejną okazją do publicznego wyjścia dla byłej głowy państwa był właśnie pokaz filmu dokumentalnego o wybitnym polskim reżyserze. Jak Komorowski zaprezentował się na nim z małżonką?

ZOBACZ: JESSICA CHASTAIN przyleciała do Polski i odwiedziła „Dzień Dobry TVN”

Bronisław Komorowski pokazał się z żoną Anną się na pokazie filmu „Andrzej Wajda. Moje inspiracje”. Film ten to dokument, w którym Mistrz opowiada historię swojej fascynacji twórczością wybitnych polskich malarzy oraz inspiracji ich dziełami przy realizowanych przez niego filmach i spektaklach teatralnych. Film jest znakomitą promocją polskiego malarstwa i przypomnieniem najważniejszych dzieł przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych artystów w Polsce oraz zagranicą.

Po podpisaniu plakatów filmowych i książek, były prezydent i jego żona zamienili kilka słów z byłą minister kultury i dziedzictwa narodowego, Małgorzatą Omilanowską i Januszem Onyszkiewiczem i pozdrowili fotoreporterów. Co jednak najbardziej przykuło nasza uwagę to fakt, że Bronisław Komorowski znacznie schudł. Widać to chociażby po jego pociągłej, szczuplejszej twarzy. Czyżby były polityk stosował jakąś specjalną dietę?

A może zejście na boczny plan w życiu politycznym kraju zestresowało go na tyle, że przez jakiś czas nie był w stanie normalnie jeść?

POLECAMY TEŻ: ZOSIA ŚLOTAŁA wzięła potajemny ślub z Kamilem Haidarem?

Zobaczcie w naszej GALERII, jak teraz prezentuje się Bronisław Komorowski. Faktycznie sporo stracił na wadze?