Brooklyn Beckham i Chloe Grace Moretz zaręczyli się? Na przestrzeni ostatnich paru lat rozstawali się i schodzili się już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że obecnie sprawy tej pary mają się bardzo dobrze, a nawet stają się coraz bardziej poważne. Większość fanów twierdzi wręcz, że dwudziestolatka przyjęła właśnie oświadczyny najstarszego syna Davida i Victorii Beckhamów! Skąd ten pomysł? Wszystko za sprawą zdjęć, które amerykańska aktorka znana m.in. z komedii "Sąsiedzi 2" opublikowała ostatnio na Instagramie. 

ZOBACZ: RIHANNA zaręczyła się z arabskim miliarderem? Zobacz gigantyczny pierścionek [FOTO]

Chloe Moretz i Brooklyn Beckham zaręczeni?

Brooklyn i Chloe pozują do selfie z identycznymi pierścionkami na palcach serdecznych, jego ma wyrytą literę "C", a jej literę "B". Oboje także zasłaniają swoje usta w geście nakazującym milczenie. Jakby tego było mało, wcześniej aktorka wywołała poruszenie publikując zdjęcie Brooklyna w bluzie z napisem "Love Me Forever" (z ang. Kochaj mnie na zawsze). Podpis o treści "I will" (z ang. będę) to bardzo jednoznaczne i urocze wyznanie miłości z jej strony...

Czy biżuteria na palcach Brooklyna Beckhama i Chloe Grace Moretz to rzeczywiście pierścionki zaręczynowe? Para na razie nie komentuje tych domysłów swoich fanów. Jedno jest jednak pewne - tych dwoje wciąż znaczy dla siebie nawzajem bardzo dużo. Zdjęcie Chloe i Brooklyna z pierścionkami oraz inne wspólne fotografie pary znajdziecie już teraz w naszej GALERII.