Nicola Peltz i Brooklyn Beckham zaręczyli się po 9 miesiącach znajomości, a o ich uczuciu mówi się jako o płomiennym i przypominającym nieco miłość Davida i Victorii. Czas pokaże, czy miłość będzie równie trwała. Póki co para chętnie chwali się nią w mediach społecznościowych.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz w gorącej sesji

Brooklyn i Nicola są w sobie szaleńczo zakochani. 25-latka i 21-latek nie boją się odważnych zdjęć w Internecie, co po raz kolejny udowodnili. Tym razem młodzi kochankowie pokazali pikantne fotografie z halloweenowej imprezy. Przebrani za "punkową parę" Beckham i Peltz namiętnie się całują. Fani młodego gwiazdora są podzieleni:

Wyglądacie przepięknie. Wow! Nicole jak Christina Aguilera albo Avril Lavigne - piszą fani. Bez klasy. Niesmaczne - komentują inni.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz - kiedy ślub?

Mówi się, że para planuje powiedzieć sobie "tak" dwukrotnie: w Anglii i na Florydzie, tak, by członkowie rodzin obojga mogli pojawić się na uroczystościach. Jak donosił "The Mirror", data ślubu zaplanowana jest na wrzesień 2021 roku. Nie wiadomo jednak, czy w związku z sytuacją pandemiczną na świecie wesele będzie mogło odbyć się zgodnie z założeniami.