Niespełna miesiąc temu Brooklyn Beckham, najstarszy syn Davida i Victorii, zaręczył się z starszą od niego cztery lata amerykańską modelką i aktorką Nicolą Peltz. 21-latek oświadczył się swojej ukochanej niespełna po roku znajomości. Zakochani od pewnego czasu są wręcz nierozłączni, co można zauważyć po ich mediach społecznościowych, gdzie często dodają wspólne zdjęcia. Jedna ostatnia fotografia partnerki Beckhama na Instagramie wywołała wśród mediów olbrzymie poruszenie. 

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz są już po ślubie? 

Nicola przez przypadek na swoim Instastory opublikowała zdjęcie ręki narzeczonego, na którym widnieje złota obrączka. O tym, że jest to dłoń najstarszego syna Beckhamów świadczą tatuaże takie jak "1974", czyli rok urodzenia jego matki, czy też cyfra "7" oznaczająca numer koszulki Davida, w której grał w Manchesterze United. Internauci nie mają wątpliwości, że Brooklyn i Nicola są już po ślubie i powiedzieli sobie sakramentalne "tak". 

Jednak to nie koniec spekulacji odnośnie gwiazdorskiej pary. Fani podejrzewają również, że młodzi spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. "Uważam, że Nicola jest w ciąży", "Ona jest chyba w ciąży", "Victoria i David już niedługo zostaną dziadkami" - to tylko kilka z licznych komentarzy sugerujących błogosławiony stan aktorki, o czym świadczyć mają jej ostatnie zdjęcia. 

Na razie nikt oficjalnie nie potwierdził medialnych informacji o ślubie, ani domysłów fanów o ewentualnej ciąży 25-latki. 

ZOBACZ TAKŻE: Victoria Beckham o zaręczynach syna: "Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi"