Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów, 17-letni Brooklyn Beckham, przechodził ostatnio niełatwe chwile. Nastolatek rozstał się ze swoja dziewczyną,Chloe Moretz – młodą aktorką, która ma na swoim koncie już kilka ważnych ról filmowych. Ich relacja była podobno niemal idealna, do czego miał przysłużyć się fakt, iż młodocianą gwiazdę w swojej rodzinie zaakceptowała nawet niezwykle wymagająca Victoria. Para finalnie się jednak rozstała, a Chloe na powrót skupiła się na swojej karierze filmowej. Brooklyn Beckahm postanowił za to oddać się rozrywce, aby zapomnieć o nieudanym związku.

ZOBACZ:Chloe Moretz i Brooklyn Beckham zakochani po uszy. Oto najgorętsza para w Hollywood!

Nastolatek postanowił odpocząć na New York Fashion Week, który rozpoczął się w ubiegłym tygodniu. Swoją najnowszą kolekcję pokazała tam oczywiście Victoria Beckham. Sylwetki projektu jej designerskiego teamu podziwiała m.in. najważniejsza na świecie kobieta w branży mody, szefowa amerykańskiego Vogue -  Anna Wintour. Obok Atomowej Anny zasiedli Brooklyn i towarzyszący mu tata David Beckham.

ZOBACZ TEŻ: ANNA WINTOUR broni okładki "Vogue" z Kim Kardashian

Całej trójce pokaz podobał się na tyle mocno, że postanowili nagrodzić go brawami na stojąco. Również po pokazie nowej kolekcji Victorii Beckham potomek Beckhamów nie marnował czasu. Udał się na backstage, gdzie urządził sobie mini sesję zdjęciową z modelkami ubranymi w najnowsze kreacje jego mamy. Czyżby postanowił poszukać sobie nowej dziewczyny w świecie modellingu? Myślicie, że tam w końcu zazna szczęścia?