W życiu trzeba czasami umieć się cieszyć drobnymi zwycięstwami. Po kilkuletnim zjeździe po równi pochyłej, Britney Spears znowu odnajduje radości życia codziennego. Dzięki Twitterowi, piosenkarka może dzisiaj świętować odzyskanie statusu super gwiazdy. Na jej koncie zarejestrowało się 10 156 255 osób i ciągle ich przybywa.

Britney może tylko podziękować milionom osób śledzących każdy jej krok za pośrednictwem Twittera. Dzięki nim, piosenkarka weszła do historii, bowiem zajęła szóste miejsce w rankingu najpopularniejszych osób w Twitterze. Na czele listy ciągle znajduje się Lady Gaga ze swoimi 14 milionami zainteresowanych, za nią uplasowali się Justin Bieber, Barack Obama, Katy Perry i Kim Kardashian. Jeżeli chodzi o Facebooka, tam również Britney zajmuje poczytne miejsce, gdyż jej działalność „lubi” 14 milionów osób.

Britney Spears, która aktualnie jest w międzynarodowej trasie koncertowej, codziennie pozyskuje nowych fanów. W ciągu godziny, na jej koncie Twittera rejestruje się 341 nowych osób. To całkiem niezły wynik…