Od miesięcy jednym z głównych tematów plotkarskich mediów w USA była rzekoma operacja zmiany płci, do jakiej miał przygotowywać się Bruce Jenner, mistrz olimpijski i ojczym Kim Kardashian. Celebryta nigdy nie stronił od operacji plastycznych, a jego twarz z roku na rok stawała się coraz bardziej naciągnięta i bardziej... kobieca.

Po 22 latach małżeństwa z Kris Jenner, matką i menadżerką celebrytki, Bruce zdecydował się na rozwód. Parę łączyła jednak nie tylko miłość, ale także przyjaźń, więc kiedy celebryta przyznał się w końcu do swoich problemów, była żona postanowiła go wspierać w jego decyzji. 

Pod koniec kwietnia ojczym Kim wyznał wreszcie oficjalnie, że rozpoczął długotrwałą procedurę zmian płci. Od tego momentu oficjalnie nie jest już mężczyzną, lecz kobietą, w czym wspiera go nie tylko rodzina, która nazywa go bohaterem, ale także ludzie ze wszystkich stron świata!

Na Instagramie, z inicjatywy australijskiego dziennikarza radia KIIS1065, powstała akcja o nazwie "Paint Your Nails For Bruce", czyli pomaluj paznokcie dla Bruce'a. Wszystko za sprawą jego ostatniego wywiadu, w którym wyznał, że chciałby nosić pomalowane paznokcie aż do momentu pojawienia się odprysków. 

Ciekawe, czy do akcji przyłączy się także zięć Bruce'a Kanye West... W końcu, podobno wspiera ojca swej żony.

Zobaczcie w naszej galerii, jak mężczyźni z całego świata wspierają ojczyma Kim Kardashian chwaląc się pomalowanymi paznokciami!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Kim Kardashian i Kanye West - Zaadoptują dziecko?!