Nie od dziś w Internecie panuje moda na pokazywanie swoich dzieci. Niektóre gwiazdy wolą zachować dla dzieci choć odrobinę prywatności – robią tak choćby Paulina Krupińska i Zosia Ślotała Inne chętnie pokazują swoje pociechy, jak Kim Kardashian czy Beyonce. Nic dziwnego, że tej modzie uległ także Bruce Willis.

Bruce Willis ma pięcioro dzieci – same córki! W 1987 roku Bruce wziął ślub z Demi Moore, z którą ma trzy córki: dziś 29- letnią Rumer Glenn, 26-letnią Scout LaRue oraz 23-letnią Tallulah Belle. Bruce Willis i Demi Moore rozstali się w 2000 roku.

Dziewięć lat później Bruce Willis wziął ślub z Emmą Heming. Kim jest żona Bruce’a Willisa? To znana modelka i aktorka. Wystąpiła m.in. w filmie „Red 2” czy „The Comebacks”.  Emma jest o 24 lata młodsza od aktora. Para podobno poznała się na planie filmu „Ktoś całkiem obcy”.

Dwa lata później wzięli ślub. W 2012 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko – córeczka Mabel Ray. Już dwa lata później na świecie pojawiła się kolejna – Evelyn Penn. Dziś malutkie córeczki Bruce Willisa i Emmy Heming podbijają Internet. Pięcioletnia Mabel Ray i trzyletnia Evelyn Penn chętnie pozują mamie do zdjęć.

 Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają najmłodsze córeczki Bruce’a Willisa!