Bruce Willis ma piątkę dzieci - same córki. Trzy z nich to owoce jego związku z Demi Moore (Rumer Glenn, Scout LaRue oraz Tallulah Belle), z którą rozwiódł się w 2000 roku, a dwie związku z modelką i aktorką Emmą Heming (Mabel Ray oraz Evelyn Penn). Mimo że Bruce Willis nadal pozostaje żonaty z o 24 lata młodszą Heming, kwarantannę spędza z byłą żoną i starszymi córkami. Rodzina ku uciesze fanów dokumentuje swoją izolację publikując zdjęcia i filmy na Instagramie. Wczoraj internet obiegło ich zdjęcie w identycznych, pasiastych pidżamach, a dziś wideo, na którym aktor... ogolił córce głowę.

Bruce Willis ogolił głowę swojej córce

Córka Bruce'a Willisa postanowiła w trakcie kwarantanny całkowicie odmienić swój wizerunek. Pomógł jej w tym ojciec, który przy użyciu maszynki elektrycznej, ogolił jej głowę. Na nagraniu, które trafiło na Instagram widać, że 26-letnia Tallulah jest zaniepokojona i podekscytowana jednocześnie.

Efekty metamorfozy Tallulah uwieczniła na klimatycznych fotografiach jej starsza siostra Rumer, która zrobiła jej sesję topless na tle lasu. Pod zdjęciami fani nie ukrywają zachwytu i twierdzą, że dziewczyna bardzo przypomina teraz swoją matkę, Demi Moore.

Zdjęcia córki Bruce'a Willisa i Demi Moore obejrzycie w GALERII.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez tallulah (@buuski) Kwi 7, 2020 o 6:05 PDT