Wierni fani "BrzydUli" czekali na tę informację od bardzo dawna. W końcu znane są już konkretnie informacje na temat kontynuacji serialu! Co ciekawe, ekscytujące wieści na temat nowych odcinków jednej z najpopularniejszych produkcji w historii TVN przekazała miłośnikom "BrzydUli" sama Małgorzata Socha. Odtwórczyni roli Violetty Kubasińskiej puściła parę z ust w środę podczas wspólnej transmisji na żywo na Instagramie z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem.

"BrzydUla 2" - kiedy nowe odcinki?

Małgorzata Socha zdradziła, że scenariusz nowego sezonu "BrzydUli" wciąż powstaje. Napisanych jest już dziesięć odcinków. Aktorka ujawniła, że twórcom udało się zebrać całą oryginalną obsadę serialu.

- W końcu się udało skrzyknąć ekipę. Będą ci sami aktorzy grali, więc bardzo fajnie - wyznała gwiazda.

Serialowa Violetta ujawniła, że akcja "BrzydUli 2" będzie się rozgrywać dziesięć lat po wydarzeniach ukazanych w serialu z 2008 roku.

- Zobaczymy bohaterów na zupełnie innym etapie życia. Będą perypetie, będzie się dużo działo - dodała w rozmowie z Dowborami.

Socha zdradziła też, że na plan "BrzydUli" wchodzi już 5 czerwca. To oznacza, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, drugi sezon serialu najprawdopodobniej pojawi się w jesiennej ramówce.

My już nie możemy się doczekać, a Wy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska) Maj 12, 2020 o 2:38 PDT

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Socha skończyła 40 lat. Tak wyglądała na początku kariery w show-biznesie [GALERIA]