"BrzydUla" powraca na antenę po 10 latach przerwy. Na wiadomość o tym, że historia Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego doczeka się kontynuacji już od blisko dekady czekali najwierniejsi fani hitowej produkcji. W rolach głównych ponownie zobaczymy Julię Kamińską, Filipa Bobka, Maję Hirsch oraz Małgorzatę Sochę. Znana jest nie tylko obsada serialu, ale także data premiery oraz godzina emisji. Gdzie i kiedy oglądać "BrzydUlę 2"? Sprawdź!

ZOBACZ TAKŻE: "Brzydula 2": wiemy, jak ekipa serialu chroni się przed koronawirusem na planie [TYLKO U NAS]

"BrzydUla 2" - kiedy nowe odcinki?

"BrzydUla 2" będzie emitowana w dni powszechne o godz. 20:00 na antenie TVN7, począwszy od 5 października 2020 roku. Pierwsze pięć odcinków przedpremierowo trzy dni wcześniej obejrzeć będą mogli użytkownicy platformy player.pl. 

Przypomnijmy, że w latach 2008-2009 serial, który wzorowany jest na kolumbijskiej telenoweli "Yo soy Betty, la fea", można było oglądać w TVN od poniedziałku do piątku o 17:55. 

Kiedy lecą powtórki "BrzydUli 2"?

Powtórki "BrzydUli" będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 15:30 w Siódemce, natomiast wszystkie odcinki z całego tygodnia pokaże główna antena TVN w weekendy o 11:30 (dwa odcinki w soboty i trzy w niedziele).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TVN 7 (@tvn.7) Wrz 15, 2020 o 11:28 PDT

"BrzydUla 2" - obsada, opis fabuły, zwiastun

W kontynuacji kultowej produkcji TVN ponownie wystąpią Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch, Łukasz Garlicki oraz Mariusz Zaniewski. Zabraknie natomiast Jacka Braciaka, który wcielał się w postać genialnego projektanta Pshemko. Jego miejsce w serialu zajmą Piotr Rogucki i Rafał Mohr - ekscentryczny duet projektantów Sławo&Miro. Do obsady dołączy także m.in. Magdalena Koleśnik. 30-letnia aktorka zagra Nadię Ulecką, nową asystentkę Marka Dobrzańskiego. 

SPRAWDŹ: Magdalena Koleśnik - kim jest prywatnie i zawodowo Nadia z "BrzydUli 2"?

Co wydarzy się w nowej "BrzydUli"? Życie głównych bohaterów przez dziesięć lat zmieniło się diametralnie - w szczególności głównej bohaterki Urszuli Cieplak, która jest matką trójki dzieci i żoną Marka Dobrzańskiego. Jest spełnioną kobietą, chociaż nie ma kompletnie czasu dla siebie, poświęca się w stu procentach macierzyństwu. Tymczasem Marek ponownie zostaje prezesem F&D, jednak trudno mu zarządzać firmą bez pomocy ukochanej. Pomocną dłoń wyciągnie jego była sekretarka Violetta Kubasińska, która zaproponuje swojemu byłemu szefowi współpracę. Pod nieobecność małżonki prezes Febo&Dobrzański popada także w inne kłopoty... zaczyna flirtować ze swoją nową asystentką Nadią. Czy małżeństwo Uli i Marka przetrwa? O tym dowiemy się już niebawem!

Przypomnijmy, że zdjęcia do "BrzydUli 2" rozpoczęły się w czerwcu 2020, a serial ma składać się ze 180 odcinków.

QUIZ: Najlepsze teksty z serialu "BrzydUla". Zgadnij, kto to powiedział!